29.08.2023 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

Vefa Destek Ekibi İlkadım’da İlçe Halkına Hızır Gibi Yetişiyor

Vefa Destek Ekibi İlkadım’da İlçe Halkına Hızır Gibi Yetişiyor

Koronavirüs vakalarının görülmesinin ardından salgınla mücadele kapsamında zirvede olan iller arasında birinci olan Samsun’da sokağa çıkma yasağı devam ediyor. İlkadım Belediyesi Vefa Destek Grubu ekipleri gece gündüz kavramı gözetmeksizin çalışırken, 2 günlük sokağa çıkma yasağında da görevlerinin başında, vatandaşın ihtiyaçlarına yanıt verdi.

Yaşardoğu Mahallesi’nde ilaç ve market ihtiyacını İlkadım İletişim Merkezi (İLKİM) ileten vatandaşın çağrısına hemen cevap veren ekipler, gerekli olan ihtiyaçlarını eczane ve market temin ederek, vatandaşın evine kadar ulaştırdı. Kapısına kadar gelen vefa destekleri gören ve duygu dolu anlar yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaş,” Bu zor günümüzde her zaman vatandaşın yanında olan İlkadım Belediyemize ve emeği geçen personele teşekkür ediyorum. Hızır gibi geldiniz” dedi.

“Belediyemizin şefkat elini ilçe halkımıza uzatıyoruz”

Zor bir süreçten geçildiğini belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Ülke olarak koronavirüs ile büyük bir mücadele veriyoruz. Bu süreç içerisinde birbirimize daha fazla sahip çıkmamız gerekiyor. Sosyal yardımlaşmanın ve dayanışmanın daha da fazla olması gerekiyor. Bu noktadan hareketle İlkadım Belediyesi olarak devletin şefkat elini her bireyin üzerinde hissettirebilmek ve onlara sahip çıkmak için canla başla çalışıyoruz. Bu zor zamanları hep birlikte aşacağız. Sokağa çıkma yasağı boyunca halkımızın mağduriyet yaşamaması için biz gereken her türlü tedbirimizi aldık. 444 55 01 No’lu İletişim merkezimize gelen talepler İlkadım Belediyesi Vefa Sosyal Destek Grubu’ndaki arkadaşlarımız tarafından hızlıca yerine getiriliyor. Bunun yanında temizlik ve sağlık ile ilgili rutin çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. İlkadım Belediyesi olarak bu zor dönemden bir an önce kurtulmak için vatandaşlarımıza güç vermeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımız her zaman yanındayız. Bu zor süreci birlikte aşacağız ve evimizde kalarak, en kısa süreç içerisinde sağlıklı güzel günler bizlerle birlikte olacak” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ