01.12.2023 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

Samsunspor 55 Yaşını Kutluyor

Samsunspor 55 Yaşını Kutluyor

Kulübümüz 55’inci yıl dönümünün ilkini Samsun’da özel bir geceyle kutladı. Gecede 20 bin forma bağışı yapıldı.

Yıl dönümümüzün ikincisi ise önümüzdeki aylarda İstanbul’da yapılacak.

Sheraton Grand Hotel’de düzenlenen geceye Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım, iş insanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, oda başkanları, basın ve spor camiasından çok sayıda davetli katıldı.

Yükseliş zamanı videosu ile başlayan gecenin sunuculuğunu radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz yaptı.

Gecede Başkanımız Yüksel Yıldırım, Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Tanrıverdi, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Samsun Valisi Osman Kaymak birer konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Tanrıverdi ve Başkanımız Yüksel Yıldırım kulübümüzün 55’inci yıl pastasını kesti.

Ardından radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz ile Savaş Gömeç’in sunumuyla kulübümüz tarafından sosyal sorumluluk projeleri kapsamında okullarda ve il dışındaki Samsunsporlu çocuklara dağıtılmak üzere başlatılan forma bağışında gecemize katılan davetliler 20 bin forma satın aldı.

Forma bağışının ardından Kum Show yapıldı. Daha sonra radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz, kendi hazırlayıp sunduğu ‘Ceyhun Yılmaz Show’ programını gerçekleştirdi.

Ceyhun Yılmaz’ın konukları ise Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam’dı.

Program sonunda Başkanımız Yüksel Yıldırım, radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz’a isminin yazılı olduğu 55 numaralı Yılport Samsunspor forması hediye etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ