03.02.2023 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

Samsunda Hırsızlara Operasyon

Samsunda Hırsızlara Operasyon

Samsunda Hırsızlara Operasyon

07.11.2019-11.11.2019 tarihleri arasında Samsun Atakum İlçesi Yenimahalle’de meydana gelen Evden Hırsızlık Konut Dokunulmazlığının İhlali ve Mala Zarar Verme olayı ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında

İlimiz Atakum ve İlkadım ilçelerinde 02.11.2019 tarihi ile 14.12.2019 tarihleri arasında evlerden ve inşaatlardan

yaklaşık 165.000 TL değerinde; çeşitli marka ve modellerde LCD televizyon, laptop, matkap, şarjlı vidalama aleti, lazer terazi, çeşitli markalarda parfüm, çok sayıda musluk ile batarya, çeşitli ziynet eşyaları ile kol saatleri, antika ve nurda bakır ile bakır kabloların çalınması olaylarını gerçekleştirdiği.

çalınan eşyalardan bir kısmını da ikinci şahıslara satıldığının tespiti üzerine

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda İl merkezinde ve Ordu ili Çaybaşı ilçesinde 08.01.2020 günü saat:08.00’da planlı ve eş zamanlı olarak yapılan operasyonda.

evlerden hırsızlık yaptığı tespit edilen Ü.A ve H.A. çalıntı olarak değerlendirilen malzemeleri satın alan A.D ve M.C. isimli dört (4) şüpheli şahıs yakalanmış.

şüpheli şahısların evlerinde yapılan arama sonucunda 3 adet LCD televizyon 4 adet parfüm, 2 adet rollon, kozmetik malzeme, 7 adet kol saati, çok şayıda çeşitli takı eşyası, çeşitli markalarda 5 adet matkap ve vidalama aleti ile bunlara ait şarj makinaları ve uçları,

38 parça bakır süs eşyası ve 23 parça gümüş renkli süs eşyası, 1 adet laptop, 2 adet ütü, 1 adet dijital fotoğraf makinası, 1 adet ankastre fırın ve davlumbaz, çeşitli küçük elektronik aletler.

1.adet kurusıkı tabanca ve 38 adet kurusıkı fişeği elde edilmiştir.

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü tüm birimlerince suç önleme ve suçla mücadele çalışmalarına aralıksız olarak devam edilmektedir.

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü tüm birimlerince suç önleme ve suçla mücadele çalışmalarına aralıksız olarak devam edilmektedir.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ