31.08.2023 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

ORDULU’LAR ATODERM TIRI’nda CİLT ANALİZİ YAPTIRDI

ORDULU’LAR ATODERM TIRI’nda CİLT ANALİZİ YAPTIRDI

ORDULU’LAR ATODERM TIRI’nda CİLT ANALİZİ YAPTIRDI

Bioderma’nın Atoderm Senin Şehrinde’ Roadshow projesinin beşinci durağı

Ordu oldu!

Bioderma’nın cilt kuruluğuna karşı çözüm sunan Atoderm ile Türkiye’nin cilt haritasını çıkarmak ve cilt kuruluğuna karşı farkındalık yaratmak için ‘Atoderm Senin Şehrinde’ Roadshow etkinliğinin beşinci durağı Ordu oldu!

Toplumu bilinçlendirmek amacıyla başlatılan projenin moderatörlüğünü üstlenen ünlü oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci, katılımcıları proje hakkında bilgilendirirken Alerji ile Yaşam Derneği Kurucu Başkanı Özlem Ceylan, sevilen influencer Saadet Algan ve Dermatolog Yusuf Kelleci ile söyleşiler yaptı.

Gücünü biyolojiden alan Bioderma, cilt kuruluğuna karşı çözüm sunan Atoderm ile Türkiye’nin cilt haritasını çıkarmak ve cilt kuruluğuna karşı farkındalık yaratmak için ‘Cilt Kuruluğuna Karşı İhtiyacın Nem, Çözüm Atoderm’ sloganıyla bir roadshow projesi başlattı.

7 il dolaşacak Atoderm Tır’ının beşinci durağı Ordu oldu!

Ordu’da Ordu Belediye Binası’nın karşısındaki açık alanda gerçekleştirilen etkinliğin moderatörlüğünü ünlü oyuncu Ceyda Düvenci üstlendi.

Atoderm Tırı’nın yer aldığı etkinlikte katılımcılar doktor ve eczacılar aracılığıyla cilt kuruluğu ve atopik dermatit rahatsızlığı hakkında bilgilendirildi.

Atorderm Tır’ında cilt analiz odalarında danışmalık yapan uzman dermatologlar, katılımcıların cilt analizlerini yaparak, rahatsız oldukları konular hakkında özel bilgiler vererek danışmanlık yaptılar.

Tüm gün süren etkinlikte ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, cilt kuruluğu ve cilt kuruluğuna dair yaşanan sorunların giderilmesine yönelik yardımcı bilgiler sağlanması amacıyla Alerji ile Yaşam Derneği Kurucu Başkanı Özlem Ceylan ve Dermatolog Yusuf Kelleci ile cilt kuruluğu ve atopik dermatit rahatsızlığı hakkında söyleşi yaparak katılımcıları bilgilendirdi.

Aynı zamanda sevilen influencerdan Saadet Algan ile cilt bakım rutinleri hakkında konuşulurken Bioderma Atoderm Tırı’nda bir cilt analizi deneyimi de gerçekleştirildi.

Proje hakkında açıklama yapan Ceyda Düvenci “Bioderma’nın yıllardır sadece eczanelerde satılması ve her cildin ihtiyacına uygun formüller geliştirmesi sayesinde benim de hayatımda güvenerek yer verdiğim bir marka.

Özellikle de anne olduktan sonra Atoderm serisini bebek, çocuk ve yetişkinlere uygun ve güvenilir olması nedeniyle çocuklarıma da güvenle kullanıyorum.

Bir ilki gerçekleştiren Bioderma, kuru, çok kuru ve yoğun cilt kuruluğuna sahip ciltler yani atopik dermatit için geliştirilmiş Atoderm serisinden ilham alarak Türkiye’nin cilt haritasını çıkarıyor.

Sosyal sorumluluğu kendisine görev edinmiş bir markayla buluşmak beni ayrıca heyecanlandırıyor. Bu projede yer almaktan da çok mutluyum.” dedi.

Kezban Özanli

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ