16.01.2021 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

İzmir’de Hasarlı Binanın Cephesi Alarm Veriyor

İzmir’de Hasarlı Binanın Cephesi Alarm Veriyor

İzmir Haber- İzmir Kahramanlar’da bulunan iki binanın depremde hasar alan yüzeyleri, metal tente üzerine düşen bir taş parçası ve duvarda dışarı sarkan taş parçaları itfaiye ekiplerini harekete geçirdi.

İzmir Kahramanlar’da TRT binasının çaprazında yer alan, bir radyoloji merkezi ile yanındaki apartmanın birleştiği nokta depremde hasar gördü. Hasar gören alandaki parçaların olası bir depremde sokaktan geçen vatandaşların üzerine düşme ihtimali panik yarattı. Üzerinde bulunan baz istasyonunun baskı yapması apartmanın altında dükkanı bulunan esnafın endişesini arttırdı.

Baz istasyonun yerinin değişmesini ve yüzeydeki tehlike noktaların kontrol edilmesini isteyen esnaf itfaiye ekibinden yardım istedi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, gerekli izinlerin alınması durumunda harekete geçeceğini belirtti. Polis ekiplerine haber vermek gerektiğini söyleyen itfaiye ekibi personelleri, esnaf ve apartman yöneticilerinin de onayı gerektiğini ifade etti. Apartman yöneticilerine ulaşamayan esnaf çaresiz kaldı.

Efe Halil Ceyhan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ