24.01.2021 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

İşletmesi Küçük Kalbi Büyük Esnaf!

İşletmesi Küçük Kalbi Büyük Esnaf!

İzmir – İzmir’de yaşanan deprem felaketinde yaralar sarılmaya devam ediyor. Devlet, Belediyeler, Sivil Toplum Kuruluşlarının yanı sıra vatandaşlar da İzmir’de depremden zarar gören vatandaşlarımıza yardım elini uzatıyor. Kemalpaşa’da yaşayan küçük esnaf Hüseyin Özer’de bu yardımsever vatandaşlarımızdan biri.

İzmir’de dakik kombi servisi firması sahibi esnaf Hüseyin Özer, yaşanan deprem felaketinden zarar gören vatandaşlara dağıtılması için 25 adet yorgan alarak Kemalpaşa Belediyesi Özel Kalem Müdürü Atilla Kahraman’a teslim etti. Depremin olduğu gün Kemalpaşa’da bir apartmanın 4. Katında çalıştığını ve bu esnada depreme yakalandığını belirten Özer, “Çalıştığım esnada birden sallanmaya başladık. O kadar şiddetli bir sarsıntıyı daha önce hiç yaşamamıştım. Aklıma kızım geldi.

Sarsıntının bitmesi ile birlikte koşarak evime gittim. Çok şükür ailemden kimse bu felakette zarar görmedim. Ama zarar görenleri düşününce o gün kazandığım tüm paramı ve tamir ettiğim kombilerden çıkan hurda parçaları satarak geliri ile 25 adet yorgan aldım.  Malum artık havalar soğudu, o soğuktaki insanları, çocukları düşündüm. Bu felakette herkes kenetlenmeli. Herkes imkânı kadar yardımda bulunmalı. Rabbim bir daha bizlere böyle felaketler yaşatmasın. Ben depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan Rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Yıkılan binalarda gece gündüz demeden çalışan tüm ekiplere de kolaylıklar diliyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ