07.12.2023 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

İLKADIM’DA SAHA KONTROL ÇALIŞANLARINA İŞ GÜVENLİĞİ VEMOTİVASYON TOPLANTISI

İLKADIM’DA SAHA KONTROL ÇALIŞANLARINA  İŞ GÜVENLİĞİ VEMOTİVASYON TOPLANTISI

İLKADIM’DA SAHA KONTROL ÇALIŞANLARINA  İŞ GÜVENLİĞİ VEMOTİVASYON TOPLANTISI

VEKİL MÜDÜR BAHAR; HEP BİRLİKTE YAŞANABİLİR BİR İLKADIM İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

İlkadım Belediyesi  Temizlik İşleri Müdür Vekili Şerif Bahar, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeline motivasyon, farkındalık ve iş güvenliği konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Belediye personelleri ve Temizlik çalışanları ile tanışmak, moral ve motivasyonunu artırmak için bir araya geldiklerini ifade eden İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdür Vekili Şerif Bahar; “Allah hepimizin yardımcısı olsun, gayretleriniz daim olsun. Moral ve motivasyonla işimizin başında olmak en önemli nokta diye düşünüyorum. Sizler temizlik işleri personelimiz olarak bizlerin yüz akı olan çalışanlarımızsınız.

İlçemizin tertemiz pırıl pırıl olmasını sağlayan siz fedakar çalışma arkadaşlarımızla bugün burada bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. İşimizi en güzel ve en verimli şekilde yaparsak her zaman takdir alırız. Hep birlikte el ele ilçemizi daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz. Onun için Başkanımız Necattin Demirtaş’ı mahcup etmeyeceğiz. O günde 18 Saat çalışıyorsa bizlerde tüm belediye çalışanları olarak elimizden gelen en yüksek performansla, gayretle ve azimle çalışmalıyız” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ