18.10.2020 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

İlkadım Hizmet Çadırı Toybelen Mahallesi’nde

İlkadım Hizmet Çadırı Toybelen Mahallesi’nde

Samsun – İlkadım  Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın, yerinde çözüm yerinde hizmet odaklı  ilçe genelindeki tüm mahalleri kapsayan “Belediye Mahallemizde” uygulaması Toybelen sakinlerinin sorunlarını çözüme kavuşturuyor.

Her hafta bir mahalleye misafir olan “Belediye Mahallemizde” hizmet çadırı 20.mahallesi Toybelen Mahallesine kuruldu. Hizmet çadırına gelen mahalle sakinleri sorunlarını not alan ekipler dört bir yanına dağılarak sokak ve parklarda temizlik çalışmasının yanı sıra asfalt ve kaldırım çalışmaları da gerçekleştirdi.

“Sorunları yerinde çözüyoruz”

Belediye hizmetlerini halkımızın ayağına getirip, ortalama her hafta 1 mahallemizin sorunlarına  tüm ihtiyaçlarını ilk ağızdan dinleyerek karşılıklı iletişim ile hızlı çözümler üretildiğine  dikkat çeken İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; Belediye Mahallenizde” ismini verdiğimiz projeyle adeta o mahalleyi hizmetle kuşatacağız. Mahallemizin muhtarı, ilgili başkan yardımcımız ve birim müdürlerimiz, çevre sakinlerinin acil ihtiyaç ve taleplerini yerinde dinleyerek çözüme kavuşturacak. Bu sayede sorunları yerinde çözerek, hizmeti vatandaşımızın ayağına getirmiş olacağız” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ