16.01.2021 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

İlkadım Belediyesi Ekipleri Halkın Sağlığı İçin Canla Başla Çalışıyor

İlkadım Belediyesi Ekipleri Halkın Sağlığı İçin Canla Başla Çalışıyor

İlkadım Belediyesi Ekipleri Halkın Sağlığı İçin Canla Başla Çalışıyor

Samsun – İlkadım Belediyesi, halk sağlığını korumak adına korona virüsüne yönelik aldığı tedbirleri harfiyen uyguluyor. Başkan Necattin Demirtaş’ın talimatıyla kent merkezinde solüsyonlu taziykli yıkama ve dezenfekte işlemleri düzenli olarak sürdürülüyor.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından küresel salgın ilan edilen korona virüsü salgını kapsamında ülke genelinde sıkı tedbirler alınıyor. Korona virüs salgınından vatandaşlarını korumak adına âdete seferberlik ilan eden İlkadım Belediyesi, şehir merkezinde dezenfektasyon çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Demirtaş’ın talimatıyla gece gündüz mesai yapan belediye ekipleri; açık alanlardaki banklar, ATM’ler, çöp kovaları ve konteynerleri ortak yaşam alanları düzenli olarak dezenfekte ediyor.

“Kurumların dezenfektesi yapılıyor”

Bunların yanı sıra;  Sağlık İşleri ekipleri belediye hizmet binası ve kamu araçlarını, kaymakamlık, camiler, İLKEM eğitim merkezi ve daha birçok kurum da dezenfekte çalışmalarının yanısıra ana caddeler, bulvarlar ve meydanlarda solüsyonlu taziykli işlemleri gerçekleştiriliyor.

“Birlik ve beraberlik içerisinde bu günleri atlatacağız”

İlkadım  Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, koronavirüse karşı mücadeleyi mesai mefhumu gözetmeden sürdürdüklerini ve birçok ilave tedbirler aldıklarını söyledi. İlçemizde tüm hizmet noktalarımızda temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Üzerimize düşen tüm önlemleri alarak vatandaşlarımızın sağlığı için çalışmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımız lütfen tüm uyarıları dikkate alsın. Birlik ve beraberlik içerisinde bu günleri atlatacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ