27.01.2022 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Anneler Günü Mesajı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Anneler Günü Mesajı

BAŞKAN DEMİRTAŞ 10 MAYIS ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

ANNELER YILIN BİR GÜNÜ DEĞİL HER ZAMAN HATIRLANMALI

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; “Annelik, dünyadaki en yüce duygulardan biridir.

Hayatımızda yeri doldurulamayacak kadar özel, önemli ve kıymetli olan, elleri öpülesi annelerimizi yılın bir günü değil her zaman hatırlamalı, onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermeliyiz” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş10 Mayıs Anneler Günü” karşılıksız sevginin en güzel örneği annelerimiz, geleceğimize uzanan yolda bizlere rehberlik eden ilk öğretmenlerimiz olduğunu söyledi.

Koronavirüs salgını dolayısıyla bu yıl her kutlamanın biraz buruk yaşandığını belirten Başkan Demirtaş “Bu pazar annelerimize sarılamayacağız, belki seslerini sadece telefondan duyacağız.

Bir sonraki Anneler Günü’nde onlara daha sıkı sarılacağız.

Şimdilik bunu yapmak durumundayız. Anne, bir çocuğu dünyaya getiren, sabır ve sevgiyle adeta ilmek ilmek dokuyarak büyüten, duygu ve düşüncelerini şekillendiren topluma kazandıran en yüce değerdir.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de işaret ettiği gibi annelerimiz evlatlarının geleceğini, toplumun da temelini inşa eder.

Yaşamımızın her döneminde sevgisini ve desteğini yanımızda hissettiğimiz, bizleri bin bir emekle, fedakarlıkla ve sevginin en güzeliyle yetiştiren, her şeyimizi borçlu olduğumuz annelerimizin haklarını ödeyebilmemiz elbette mümkün değildir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Zübeyde Hanım olmak üzere aramızda olmayan tüm annelerimizi sevgi, saygı ve minnetle anıyorum.

Annelerin ve anne adaylarının, Anneler Günü’nü en içten duygularla kutluyor, aileleri ile birlikte sağlık ve mutluluk diliyorum” dedi

Eren Karabiber

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ