01.12.2023 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

HAMİT KILIÇ KIZILIRMAK MAHALLESİNDE

HAMİT KILIÇ KIZILIRMAK MAHALLESİNDE

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, mahallelerin sorunlarını yerinde tespit etmek, esnaf ve vatandaşlarla görüş alış verişinde bulunmak amacıyla gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Bu kapsamda Kızılırmak Mahallesini ziyaret eden Başkan Kılıç’a Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tokgöz, Meclis Üyesi Cemil Musaoğlu ve Kızılırmak Mahalle Muhtarı Bülent Ersin ve bazı birim müdürleri eşlik etti.

Kızılırmak Mahallesi Kabaoğlu Sokak esnafları ve mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Kılıç, söz konusu sokak ile ilgili planlamalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Belediyemiz tarafından yürütülen tüm çalışmaların takibini yaparken aynı zamanda hemşehrilerimizin bizlere ilettiği istek ve talepleri de imkânlar dâhilinde yerine getirmeye çalışıyoruz diyen Başkan Kılıç; “Hemşehrilerimiz ile her fırsatta bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Allah’ın izniyle tüm mahallelerimizde belediye olarak elimizden geldiğince, gücümüz yettikçe önemli çalışmalara imza atacağız.” diye konuştu.

Hamit Kılıç. Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, mahallelerin sorunlarını yerinde tespit etmek, esnaf ve vatandaşlarla görüş alış verişinde bulunmak amacı

Bafra Belediyesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ