31.08.2023 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

Canik Belediyesi, salgın riskini önlemek için aralıksız çalışıyor

Canik Belediyesi, salgın riskini önlemek için aralıksız çalışıyor

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, vatandaşın maske ihtiyacına cevap vermek için aile hekimleri ile işbirliğine gidiyor…

Sandıkçı, “İhtiyacı olanların maskesini karşılıyoruz”

Canik Belediyesi, tedavi amaçlı aile sağlık merkezlerine gelen bütün vatandaşlara, aile hekimleriyle işbirliği içerisinde maske dağıtımı yapıyor…

Canik Belediyesi, salgın riskini önlemek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Canik mahalle muhtarlarına maske dağıtımı yapan belediye, şimdi de sağlık sorunları için aile hekimlerine gelen hasta ve yakınlarına maske dağıtımı yapıyor.

SOKAĞA MASKESİZ ÇIKMAYALIM…

Tedavi amaçlı Aile Sağlık Merkezlerine gelmek isteyen bütün insanların maskelerinin ilçedeki 11 Aile Sağlık Merkezi’nde kendilerine verileceğini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Salgın riski ortadan kalkıncaya kadar zorunlu olarak sokağa çıkan bütün vatandaşlarımızın sosyal mesafeye uyarak maske takması için çalışmalarımız devam ediyor. Bölgemizde yaşayan insanlarımızın maske ihtiyaçlarını karşılamak için İlçe Sağlık Müdürlüğü’müz başta olmak üzere aile hekimlerimizle işbirliği içerisinde Aile Sağlık Merkezlerimize gelen bütün vatandaşlarımızın maskeleri kendilerine verilecek”

KURUMLARIMIZLA İŞBİRLİĞİ İÇİNDEYİZ…

İnsanlarımızın tedavi olmalarının önünde hiçbir engelin olmasını istemiyoruz diyen başkan Sandıkçı, “Devletimizin güçlü olması için, insanlarımızın sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmesi için, bütün kurumlarımızla işbirliği yaparak, el ele vererek mücadelemizi sürdüreceğiz. Ülkemizin geleceği için, sağlığımız için, salgın riski ortadan kalkana kadar zorunlu olmadıkça lütfen evlerimizde kalalım.

BÜTÜN SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA MİNNET BORÇLUYUZ…

İnsanlarımızın sağlığı için gecesini gündüzüne katarak canla başla, canı pahasına çalışan sağlıkçılarımıza ne kadar teşekkür etsek haklarını ödeyemeyiz. Doktorundan hemşiresine, teknisyeninden hasta bakıcısına, temizlik görevlisine kadar bütün sağlık çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ