02.12.2023 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

Belediye Başkanı Kar Görmemiş Çocuklara Dağdan Kar Getirdi

Belediye Başkanı Kar Görmemiş Çocuklara Dağdan Kar Getirdi

Belediye Başkanı Kar Görmemiş Çocuklara Dağdan Kar Getirdi

Belediye Başkanı kar yağmayan ilçe merkezine dağdan kamyonla kar getirdi. Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar birçoğu daha önce hiç kar görmemiş çocuklara bir kamyon kar getirip okul bahçesine dökerek jest yaptı.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Kiraz’ın zirvedeki kırsal mahallesi olan ve kar kalınlığı 20 santimetreyi aşan Ovacık Mahallesinden, Kiraz Belediyesi Fen İşleri Ekipleri tarafından kamyona yüklenen karları Atatürk İlkokulu ve Türk Telekom Kiraz Yatılı Bölge Okulu bahçesine döktü. Okul bahçesine dökülen karı gören çocuklar sevinç çığlıkları ile doyasıya kartopu oynadı.

Öğrenciler, Kiraz’ın dağlarında uzaktan gördükleri karla, belediye başkanı ve öğretmenleriyle birlikte diledikleri gibi oynanıp Başkan Özçınar’a teşekkür etti. Başkan Özçınar, “Çocukların bir kar özlemi vardı bunu bir nebze de olsa gidermeye çalıştık. Onların mutluluğu her şeye değer. Gözlerindeki mutluluk, yüzlerinin gülmesi yetiyor bize. Bu kar eğlencesinin ders arası bir mola ve sonrası için motivasyon olacağını düşünüyoruz” dedi.

Erkan Doğan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ