29.08.2023 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

Başkan Sandıkçı’dan okul ziyareti

Başkan Sandıkçı’dan okul ziyareti

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, yüz yüze eğitime başlayan Düzardıç ilkokulunu ziyaret etti. Öğrencilere çetişli hediyeler verdi, başarı diledi. Sevinçlerine ortak oldu.


Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar, Düzardıç Mahalle Muhtarı Hikmet Oçar ve Canik Belediyesi Genç Gönüllü Danışmanlarla birlikte Düzardıç ilkokulunu ziyaret etti. Öğrencilere başarı dileyerek, öğrencilere atkı, bere ve kitap hediye etti.


Çocuklarımız okullarını çok özlemiş. Müthiş enerjiye sahip çocuklarımızla bir arada olmak gibisi yok diyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Pandemi nedeniyle uzun zamandır yüz yüze eğitimden uzak kalan yavrularımıza öncelikle okulunuza hoş geldiniz demek istiyorum. Okulunuza, arkadaşlarınıza, öğretmenlerinize kavuşmanın haklı sevincini, mutluluğunu yaşıyorsunuz. Sizlerin okullarınıza kavuşması sizler kadar bizleri de sevindirdi. Şükrolsun ülke olarak aldığımız önlemler sayesinde sizlerin yüz yüze eğitime başlaması çok sevindirici. Yüz yüze eğitimlerimizin devamını sağlamak için mutlaka pandemiyle mücadeleyi sürdürelim. Maske, mesafe ve temizliğimize dikkat edelim “
Eğitim bizlerin her zaman önceliği olmuştur. Eğitime desteklerimiz devam edecek diyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizlersiniz. Yarınlarımızın Cumhurbaşkanları, mellitvekilleri, bilim insanları sizler olacaksınız. Eğitim bizlerin her zaman önceliği olmuştur. Sizlerin başarısı için okul yöneticilerimizle, öğretmenlerimizle ve velilerinizle sürekli görüşüyoruz. O yüzden çok çalışmalısınız. Bol bol kitap okuyun. Hedeflediğiniz hayata ancak okuyarak ulaşabilirsiniz. Ancak okuyarak ülkenize ve insanlığa faydalı olabilirsiniz.” ifadelerini kullandı.


Öğretmenlerden yüz yüze eğitim hakkında bilgiler de alan başkan Sandıkçı, Okul Müdürü Yusuf Ozan Pısıl ile birlikte okul çevresini gezerek tesbit edilen eksikliklerin tamamlanması için gerekenlerin yapılacağını belirtti.
Okul ziyaretinin ardından Düzardıç mahalle sakinleriyle de sohbet eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler verdi, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Düzardıç mahalle sakinleri özellikle karla mücadele çalışmalarından dolayı başkan Sandıkçı’ya ve ekibine teşekkür ettiler.

Mahalle gezisi sırasında ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine konuk olan başkan Sandıkçı, ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi ve hijyen paketi yardımında bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ