06.12.2023 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

BAŞKAN KILIÇ: ENGELLİ KARDEŞLERİMİZE DESTEĞİMİZ BİTMEYECEK

BAŞKAN KILIÇ: ENGELLİ KARDEŞLERİMİZE DESTEĞİMİZ BİTMEYECEK

Bafra Belediyesi’nin Engelli vatandaşlarımızın sosyal hayata katılmaları ve meslek sahibi olmaları amacıyla, Halk Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde hayata geçirdiği El Sanatları kursu ürettikleri birbirinden renkli ürünlerle dikkat çekiyor.

Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Engelliler Koordinasyon Merkezi bünyesinde devam eden kursu ziyaret ederek, ürünleri inceledi ve bilgi aldı.

Belediye olarak engellilere yönelik her türlü çalışmaya destek verdiklerini ve bu desteği sürdüreceklerini belirten Başkan Kılıç, “Burada yapılan el sanatları gerçekten görülmeye değer. Halk Eğitim Merkezimizle iş birliği içerisinde oluşturduğumuz kursumuza katılan kardeşlerimi tebrik ediyorum. Kursumuz Engellilerimize yönelik olmasının yanında el sanatlarımızın yaşatılması noktasında da oldukça önemli. Benzer kurslarımız devam edecek ” dedi.

El sanatları kursuna katılan kursiyerler ise, “Belediyemizin Halk Eğitim Merkezimiz iş birliği ile açılan kurs bizler için oldukça önemli. Boş zamanlarımızı değerlendirmenin yanında, el sanatlarımızı öğreniyor, üretime katkı sağlıyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Hamit Kılıç başta olmak üzere katkısı olan herkese teşekkür ediyoruz” Dediler.

El Sanatları Kursunu, Başkan Kılıç ile birlikte okuma etkinliğine katılan İsmetpaşa İlkokulu öğrencileri de ziyaret ettiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ