06.12.2023 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

Bafra’ya Hayırlı Olsun

Bafra’ya Hayırlı Olsun

Bafra Belediyesi Kadın Emek Pazarının daha aktif, üreten kadınların daha sağlıklı koşullarda çalışmasını sağlayacak proje hayata geçti.

Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın daha önceki ziyaretleri ve incelemelerinde sözünü verdiği proje Belediye Destek Hizmetleri Müdürlüğü atölyelerinde hazırlanarak kısa sürede emek pazarı sakinlerinin hizmetine sunuldu.

Hazırlanan stantların söz konusu alana monte edilmesinin ardından eşi Asuman Kılıç ile birlikte Kadın Emek Pazarını ziyaret eden Başkan Kılıç’a, Ak Parti İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz, Belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri de eşlik etti.

Hazırlanan stantların yerleştirilmesi ve yer aldığı sokağın boyanması ile bambaşka bir görünüme kavuşan Kadın Emek Pazarı sakinleri projenin kısa sürede hayata geçirilmesi ve yeni görünümü ile ilgili olarak memnuniyetlerini dile getirdiler.

İyi ve güzele dair her çalışmanın samimi gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Hamit Kılıç; “Üretime katkı sağlamak amacıyla özveri ile çalışan bayanlarımızı desteklemek bizlerin görevi. İlçemizde bulunan Kadın Emek Pazarımızda daha sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmak amacıyla bir proje. Destek Hizmetleri Müdürlüğümüze bağlı atölyemizde üretilen stantlarımız artık Kadın Emek Pazarımızın hizmetinde. Bugün de sokağın boyanması ve stant montajlarının tamamlanmasıyla güzel bir görünüme kavuşan pazarda esnaflarımızı ziyaret ederek bereketli kazançlar diledik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bafra’mıza hayırlı olsun.” Dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ