16.01.2021 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

Bafra Mhp Teskilatı Mahallelilerle Beraber

Bafra Mhp Teskilatı Mahallelilerle Beraber

Bafra – Bafra Mhp İlce Teskilatı mahalle sakinleritle bir araya geliyor. Mhp İlce sekteteri bir basın açıklamasında bulundu .

“Bugün İlçemizin; KAPIKAYA, ESENÇAY, İNÖZÜKOŞACA, YENİKÖY, KUZALAN, DÜZKÖY mahallelerini, 27. Dönem MV. Adayımız Sayın Abdurrahman Çamaş, İl Başkan Yardımcımız Sayın Burhan Mucur ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte ziyaret ettik.

Ziyaretlerimizde, halkımızın tarımdan, hayvancılığa, sağlıktan, eğitime birçok alanda sorun, düşünce ve görüşleri üzerine çok verimli sohbetler gerçekleştirdik. Bu ziyaretler neticesinde partimize katılan, davamıza gönül veren kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz.

Ziyaretlerimizde bizimle ilgilenen, misafirperverlik gösteren, KAPIKAYA mah. muhtarı Sayın Bahri BOZOK, ESENÇAY mah. Muhtarı Sayın Hüseyin KESKİN, INÖZÜKOŞACA mahallesi muhtarı Sayın Mahmut GÜR, YENİKÖY mah. Muhtarı Sayın Hasan ÖNEM, Kuzalan mah. Muhtarı Sayın Hüsnü YILMAZ, DÜZKÖY mah. muhtarı Bayram ÖZKÖK beyefendilere ve mahalle sakinlerimize minnettarız.

Bizler DEVLET’İN selâmıyla, MİLLET’İN kelâmını biraraya getirmeye, halkımızın sorunlarını ve görüşlerini yetkili mercilere iletip takipçisi olmaya ve ulu davamızı memleketimizin dağlarından ovalarına kadar anlatmak için kutlu yürüyüşümüze devam edeceğiz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ