31.08.2023 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

Bafra Belediyesinden H. Kaya Aşçı’ya Teşekkür

Bafra Belediyesinden H. Kaya Aşçı’ya Teşekkür

Bafra Belediyesinden H. Kaya Aşçı’ya Teşekkür

Kovid-19 tüm dünyayı olumsuz manada etkisi altına alsa da, özellikle Türkiye’de en başta önemli bir kenetlenmeye vesile oldu.

Geçmişteki zor günlerde olduğu gibi, Korona etkisi altında da yardımlaşma ve paylaşım Bafra’da yine kendisini gösterdi.

Bafralı Hayırsever İş İnsanı, H.Kaya Aşcı doğduğu topraklara Bafra İlçesi ve bölgesi için Korona virüs (Covid-19) salgınına karşı ilçede kullanılmak üzere hazırlanan 30.000 adet maskeyi Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a teslim etti.

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Genel Başkanı, ASTAŞ Holding H.Kaya Aşcı koronavirüsle mücadele kapsamında en çok ihtiyaç duyulan ekipmanların başında gelen maske konusunda doğduğu şehre anlamlı bir destekte bulundu.

Konuya ilişkin olarak açıklamalarda bulunan Bafralı iş insanı H.Kaya Aşcı şunları söyledi:

‘’Astaş Holding, son zamanlarda dünyamızı ve ülkemizi kasıp kavuran Korona virüs (Covid-19) salgınına karşı doğduğumuz şehrimiz Bafra ve Bölgesine en çok ihtiyaç duyulan ekipmanların başında gelen maske konusunda destek vermek istedik.Bunun içinde 30.000 adet maske ile destek vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Bu maskelerin 2000 adedi Bafra Kaymakamlığına, 2000 adeti Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğüne, 2000 adeti Bafra İlçe Jandarma Komutanlığına, 2000 adeti Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına geri kalan 20.000 adet maske Bafra Belediye Başkanlığı himayelerine , 2000 adet maske ise sivil toplum örgütlerine toplam 30.000 adet gönderildi.Kovid-19 salgını çağdaş dünyanın ilk kez karşı karşıya kaldığı bir durum.

Buna karşın elimizdeki en büyük dayanak ise dayanışma ruhumuz. Bu süreci omuz omuza vererek hep birlikte atlatacağız. Elde edeceğimiz tecrübeler ise geleceğe bırakacağımız en önemli mirasımız olacak. ASTAŞ Holding olarak sorumluluklarımızın farkındayız. Tüm gücümüz ve kararlılığımızla, elimizden gelen
desteği vererek, sağlıklı ve aydınlık günlere ulaşacağımıza inancımız tam. Bu vesileyle fedakar bir şekilde görevlerini yapan tüm sağlık çalışanlarına ve diğer kurumlara bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.’’

Başkan Kılıç ,’’ Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüsle mücadelede ülkemizin örnek gösterilecek seviyeye getirilmesinde hükümetimizin karar ve uygulamalarının yanında bu yönde emek ortaya koyan görevlerinin başında olan çalışanlarımızın da büyük katkısı ve başarısı var. Bu sürecin başarılı bir şekilde yürütülmesinde cansiperane çaba içinde olan herkese kalbi teşekkürlerimi iletiyorum. Bizler birlikte başaracağız derken vefa odaklı bu insan gücümüzden bahsediyorduk.

Bu bilinçle başaracağımıza tüm kalbimizle inanıyoruz. Görevleri başında olan tüm kardeşlerimizden, evlerinde kalarak desteğini ortaya koyan kadirşinas halkımızdan Allah razı olsun. Ayrıca 30.000 maske desteği veren Bafralı hayırsever iş insanı ASTAŞ Holding H.Kaya Aşcı’ya ve Aşcı ailesine Bafra’mız adına teşekkür ediyorum. Dedi.

Eren Karabiber

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ