06.12.2023 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

Bafra Belediye Meclisi Olağan Mart Ayı Toplantısı Yapıldı.

Bafra Belediye Meclisi Olağan Mart Ayı Toplantısı Yapıldı.

Bafra Belediye Meclisi gündemindeki hususları görüşmek üzere Belediye Başkanı Hamit Kılıç başkanlığında Alparslan Türkeş Parkı Toplantı Salonu’nda Olağan Mart Ayı Toplantısını gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Hamit Kılıç, meclis toplantısının başlangıcında gündem dışı olarak gerçekleştirdiği konuşmada;

“Bahar Kalkanı Harekâtı’nda Şehit düşen kahramanlarımıza Allahtan rahmet, Gazilerimize acil şifalar diliyorum. GATA’da tedavisi devam eden Kom. Uzm. Çvş. Göksu Çakmak’ın durumunu yakından takip ediyoruz. Kendisi ile önceki gün telefonda görüştüm. Sağlık durumu gayet iyi. İnşallah kısa sürede iyileşecek ve görevine dönecek. Ülke olarak büyük fedakârlıklar yapıyoruz. Bu süreçte millet olarak ortaya koyduğumuz kararlı duruş sonucunda dün akşam ateşkes anlaşması yapıldı gece 00.01’den itibaren ise uygulamaya konuldu. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettikleri gibi bizler bu mücadeleyi Suriye’de vermemiş olsaydık belki yakın zamanda belki Hatay’da, Diyarbakır’da vermek durumunda kalacaktık. Allah, silahlı kuvvetlerimizin yar ve yardımcı olsun. Gerçek manada büyük bir mücadele veriyorlar. Yaralanan askerlerimizin bir an önce iyileşip tekrar görev noktalarına dönme arzusuna hepimiz şahitlik ediyoruz. Bu milletimizin tarihin her safhasında ortaya koyduğu yüksek karakterin bir gereğidir. Şehitlerimiz için tertip ettiğimiz mevlit programına çok sayıda katılım oldu. Bizler sanılanın aksine böyle günlerde daha çok kenetlenen bir millet olduğumuzu Bafra’mızda da göstermiş olduk.” dedi.

Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve Meclis Üyeleri tarafından Şehitlerimiz için okunan Fatiha Sûresi’nin ardından Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı’na geçildi.

Belediye Meclisi Olağan Mart Ayı Toplantısı’nda şu gündem maddeleri görüşüldü:

1-Bafra Belediye Meclisi’nin 06.03.2020 tarihli Olağan Mart Toplantısına ait gündemin oylanması,

2-Gelen evrak ve dilekçelerin görüşülmesi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ