30.11.2021 - Bafra Şehir Portalı
Bafra Burada

Alaçam’da yürek burkan hayat hikayeleri

Alaçam’da yürek burkan hayat hikayeleri

Alaçam Haber – Başkan Dağlı, yardıma muhtaç aileleri tespit etti

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı, ilçedeki yardıma muhtaç aileleri tespit etmeye devam ediyor. Bu kişileri ziyaret eden Başkan Dağlı, teşkilat olarak yardımda bulunacaklarını açıkladı.

Alaçam ilçesi Kapaklı Mahallesi’nde 90 yaşındaki anne Cennet Semiz ve 48 yaşındaki oğlu Aziz Semiz’in yaşam şartları bir insanlık dramını gözler önüne sermişti. Çıkan haberlerin ardından Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’a talimat vererek aileye yardım ulaştırıldı.

BAŞKAN DAĞLI AİLELERİ TESPİT EDİP YERİNDE İNCELEDİ

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı, Alaçam ilçesindeki yardıma muhtaç aileleri tespit ederek ziyaret etti. Kapaklı Mahallesi, Yukarı Elma Mahallesi ve Zeytin Mahallesi’nde birer ailenin yardıma ihtiyacı olduğunu açıklayan Başkan Dağlı, kendi üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini belirtti.

“VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı yaptığı açıklamada, “Yardıma ihtiyacı olan ailelere yardım eli uzatmak insanlık görevimizdir. Soğuk kış günlerinde ilçemizde yaşayan vatandaşların dışarıda yardıma muhtaç kalmaması en büyük arzumuz. Bu nedenle ilçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için el ele verdik. Bu konuda Sayın Samsun Valimiz Zülkif Dağlı ve Sayın Alaçam Kaymakamımız Fikret Zaman’dan da yardım istemekteyiz. Sayın Valimiz Dağlı ve Sayın Kaymakamımız Zaman’a bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceklerinden şüphemiz yoktur. Alaçam ilçemizde şuan için 3 aile tespit ettik. Ailelerimizi ziyaret ederek ne kadar zor şartlarda yaşadıklarını gördük. Biz DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı olarak elimizden gelen desteği vereceğiz. Gelin, el birliğiyle bu şehirde kimseyi kimsesiz bırakmayalım.” dedi.

Alaçam Deva

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ